Я Глобине
сьогодні 06 грудня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Українські дизайнери перемогли в конкурсі на новий знак доступності. Замість людини у візку.

25.05.2022 18:44
6119
0
Зображення: urbanyna.com

Дизайн символу доступності, створений офісом міських проєктів «Урбанина», переміг на конкурсі Міжнародної спілки архітекторів та Rehabilitation International.

Новий символ покликаний замінити сучасний знак з людиною на колісному кріслі. В останні роки почали також використовувати неофіційний символ з людиною, якій додали руху.

Однак обидва ці знаки акцентують увагу на конкретній інвалідності. Водночас доступності потребують і інші маломобільні люди, та й загалом усі користувачі простору.

Натомість дизайн, розроблений Максимом Головко, показує доступність будівель та об’єктів загалом для всіх людей. Тому він передбачає ширшу зону використання і може зображуватись на різноманітних об’єктах, а також в різноманітних форматах, навіть найдрібніших.

Форма поєднує літеру а (accessibility, доступність) і відкриті навстіж двері — образ, який асоціюється з відкритістю.

«Легко впізнається, має оригінальну форму, ілюструє відкритість, яка просто та потужно передана за допомогою основних форм і принципів», — коментує своє рішення журі.

Команда «Урбанини» сподівається, що незабаром новий знак затвердять в стандартах ISO.

 

Джерело: Хмарочос

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+