Я Глобине
сьогодні 25 вересня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Метою створення інформаційно-розважального порталу м. Глобине МОЄ МІСТО було, в тому числі, завдання зібрати та структурувати в одному місці резюме наших користувачів. Розміщення резюме на сторінках нашого порталу - безкоштовне для його користувачів.

Як же додати своє резюме?

Для цього на головній сторінці порталу МОЄ МІСТО необхідно зробити клік по пункту меню "Додати резюме", в верхній частині сайту.

001

В разі, якщо ви ще не зареєстровані, або не авторизовані на порталі система запропонує вам це зробити. Як ми вже згадували, розміщення можливе лише для користувачів порталу. Переглядати ж резюме можуть і гості без авторизації.

02

Самий простий спосіб авторизації на порталі МОЄ МІСТО - через аккаунт соціальної мережі на вибір. Для цього бажано, щоб в цей момент ця соціальна мережа була відкрита в одній з ваших вкладок браузера, й ви були автоизовані в ній. В разі, якщо ви не являєтесь користувачем наданих соціальних мереж, Вам пропонується пройти швидку процедуру реєстрації.

03

Для реєстрації на інформаційному порталі МОЄ МІСТО в відповідні місця форми вам необхідно ввести Ваше ім'я (ним буде підписано Ваше оголошення), Ваш логін (будь який набор символів, за допомогою яких ви зможете авторизуватись на порталі в подальшому, щоб не реєструватись заново), Ваш E-mail (адреса Вашої поштової скриньки, необхідна для збереження авторизаційних даних, та відновлення доступу на портал в разі їх втрати), та вигаданий Вами пароль (потрібно ввести двічі). Після цього вам потрібно поставити галочки в відповідних місцях підтвердивши що Ви не робот (Ви ж НЕ робот?), та погодивши обробку порталом Ваших особистих даних

Після успішної реєстрації, на вказану Вами поштову скриньку надійде лист з авторизаційними данними, який адміністрація порталу МОЄ МІСТО рекомендує Вам зберегти. Також дані про авторизацію запропонує Вам зберегти ваш браузер. Прийнявши цю пропозицію, він сам підставлятиме логін і пароль при наступній авторизації.

Авторизованому користовачу, після вибору пункту меню "Додати резюме", система запропонує заповнити відповідну форму, для формування Вашого оголошення.

002

003

ВАЖЛИВО! Заповнюючи форму, уникайте використання "лапок" (").

Оберіть відповідний розділ (в залежності від Вашої спеціальності), вкажіть Ваші прізвище та ім'я, та бажану посаду, контактний телефон та іншу необхідну інформацію. Звертаємо Вашу увагу, що заповнювати всі форми - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО, але надавши максимум інформації ви значно збільшуєте свої шанси знайти роботу своєї мрії. Тому просимо віднестись до заповнення форми відповідально. Не обов'язково але дуже бажано додати своє фото, обравши відповідний файл на вашому пристрої (не більше 20 Мб). 

В разі, якщо Ви не заповнили обов'язкові поля, система запропонує Вам це зробити підсвітивши відповідні поля. Введіть інформацію і натисніть "Додати резюме" повторно.

Про успішне завершення додавання Вашого резюме на портал МОЄ МІСТО свідчить нижченаведене спливаюче вікно.

004

На протязі доби адміністрація перевіре Ваше резюме і воно з'явиться в каталозі резюме порталу МОЄ МІСТО. Переглянути розміщені Вами резюме Ви зможете в Особистому кабінеті. Для цього після авторизації на порталі МОЄ МІСТО наведіть курсор на ваш логін в лівому верхньому кутку сайту та натисніть "Особистий кабінет" у спливаючому вікні.

07

На сторінці "Особовий кабінет" на вкладці "Мої резюме" буде відображено всі активні оголошення з можливістю їх відредагувати, або видалити. Велике прохання до користувачів самостійно видаляти резюме, які втратили актуальність. Це збереже Вашу нервову систему від надокучливих дзвінків і дозволить підтримувати базу резюме в актуальному стані.

08

 

005

                                                             

 


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+