Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

Блогери

5be57ef51c0ce703014227

РЕКЛАМА

29.11.2019 12:56
3140
0
Ігор

Все, що потрібно знати про картку monobank в 2019 році

monobank. За останні півтора року це слово ви, напевно, зустрічали в соціальних мережах і на фінансових сайтах найчастіше. Команда екс-менеджерів Приватбанку встигла видати понад 1,2 мільйона карток. Адміністрація порталу "МОЄ МІСТО" уважно вивчила картку банку без відділень, умови її обслуговування і перевірила, як вона працює.

Що таке monobank? По суті, це пакет послуг Universal Bank. У договорі з «Універсалом» monobank позначений як «банківські послуги». У monobank – окремі мобільний додаток і служба підтримки.

Випуск картки. Вихідці з Приватбанку Олег Гороховський і Дмитро Дубілет організували разюче комфортний процес входу для нових клієнтів. Щоб отримати картку, потрібно всього кілька кроків:

 1. Сфотографувати через додаток ідентифікаційний код і паспорт.
 2. Підписати в відділенні або у кур'єра анкету-заяву до Договору про надання банківських послуг, на якому надруковані мініатюри фотографій, зроблених в першому кроці.
 3. Сфотографувати через додаток картку і вибрати для неї пін-код.
 4. Картка активна, можете користуватися. Якщо вам схвалений кредитний ліміт (а він, швидше за все, схвалений), то її навіть поповнювати не обов'язково.

На все пішло від сили хвилин 10 чистого часу. Ви відкривали рахунок в українському банку, тому погодьтеся, що 10 хвилин – це неймовірно швидко :) 

Покупки. Чіп, безконтактні платежі. Все це ви отримуєте безкоштовно відразу після активації картки. Мої кілька платежів пройшли без проблем, хіба що касири довше, ніж зазвичай, розглядали картку. Між активацією і першою покупкою пройшло хвилин 20. Але безпроблемними розрахунками в торговій мережі в 2019 році здивувати складно. Саме для цього й потрібні картки.

Додаток. Щоб стати клієнтом monobank, потрібен смартфон на системі Android 4.4 і вище або iPhone c версією iOS 10.0 і вище.

248 S71027 125259

В monobank можна поповнити мобільний телефон. Список контактів виводиться одразу після виклику спеціальної вкладки, а під час введення номера залишаються тільки абоненти, чиї телефони включають ці числа. Так набагато зручніше поповнювати телефони близьких.

250 S71026 1908151

Комфортно влаштовано поповнення своєї картки. У додатку можна зберегти свою картку іншого банку, з якої ви плануєте заводити гроші в monobank, щоб не вводити її номер щоразу.

253 S71027 131414

Можна, наприклад, зберегти картку ПриватБанку, з якої потім поповнювати monobank

monobank порівнює дані картки, які ви вводите, зі своєю базою даних. І показує банк, коли може його розпізнати. Напевно, за задумом розробників, це повинно підказати користувачеві, що він на правильному шляху. Розпізнавши ПриватБанк, monobank розфарбовує картку зеленим.

254 664899244

Чим допоможуть вам такі підказки – не зовсім зрозуміло. Але від таких малопомітних дрібниць залежить зручність використання. Додаток monobank виглядає перспективно.

Тарифи. Безкоштовне поповнення, безкоштовні перекази на іншу картку, безкоштовна оплата комунальних послуг, безкоштовні платежі на рахунки українських компаній і організацій, безкоштовне поповнення мобільного телефону. Немає прихованих комісій. Все це робить картку monobank однією з кращих кредиток на українському ринку. Детальніше тарифи по картці monobank можна вивчити на сайті банку.

Кешбек. У перший день кожного місяця monobank пропонує на вибір шість категорій покупок. З них можна вибрати дві, за які буде нараховуватися кешбек.  На руки кешбек вийде меншим, тому що при його виплаті банк утримує прибутковий податок і військовий збір (всього 19,5% від нарахованої суми).

За покупки за рахунок кредитного ліміту кешбек складе 1% «брудними» по всіх категоріях. Якщо витрачати власні гроші, то, в залежності від категорії, він буде від 2 до 20%.

Чудово реалізована статистика. Ви відразу ж бачите суму кешбека в повідомленні про купівлю.

255 monocash

Як тільки сума перевищить 100 гривень, гроші можна вивести на картку. Обмеження – 500 гривень на місяць – не виглядає незвичним. Це стандартний розмір для банків, які нараховують кешбек. monobank не тільки зводить баланс, але і підраховує суму, якої бракує для виведення.

256 S71027 134541

Кредитний ліміт. У перші місяці після запуску monobank встановлював значний кредитний ліміт майже всім бажаючим. Будь-який клієнт з хорошою кредитною історією відразу отримував можливість піти в «мінус» на 100 тисяч гривень. Але останнім часом банк став більш недовірливим. Систему скорингу ускладнили, і багато з тих, хто допустив прострочення, скаржаться на те, що їм урізали ліміт аж до нуля.

Є ще один момент. Mono, схоже, не в захваті, якщо клієнт зменшує або збільшує свій ліміт коли йому зручно. Якщо раніше до цього ставилися простіше, то зараз, урізавши собі ліміт, наприклад, зі 100 до 25 тисяч гривень, ви навряд чи повернете його до колишньої позначки.

Розстрочка. monobank пропонує клієнтам два види розстрочки:

 1. Безвідсоткова розстрочка. Вона називається «Покупка частинами». Її можна оформити на термін від 3 до 25 місяців в магазинах-партнерах monobank, яких сьогодні вже близько півсотні і їх список постійно поповнюється. У цьому випадку покупець не переплачує ні копійки. На відміну від схожої розстрочки в Приватбанку (яка називається «Оплата частинами»), всі платежі можна буде робити за рахунок кредитних грошей, і вони будуть в пільговому періоді.
 2. Звичайна розстрочка. Схожа на розстрочку в інших банках. Її можна або оформити заздалегідь, або перевести в розстрочку вже проведений раніше платіж. Термін такої розстрочки – від 3 до 24 місяців. При цьому клієнт щомісяця сплачує 1,9% за користування банківськими грошима. Достроково погасити таку розстрочку не вигідно – відсотки все одно доведеться сплатити за весь термін.

Відсотки на залишок. monobank платить 10% річних на залишок по картці. Для цього треба активувати послугу «Нарахування відсотка на залишок власних коштів». Нарахування відбувається щодня на мінімальний залишок за умови, що своїх коштів в цей день було 100 і більше гривень.
Припустімо, вранці на картці було 100 гривень власних коштів, потім вдень ви поповнили її ще на 1000, а ввечері витратили з них 300. Тоді банк нарахує відсотки, виходячи з суми в 100 гривень. Якщо в наступні дні витрат не буде, то відсотки будуть рахуватися від суми: 100 + 1000-300 = 800 грн. Відсотки зараховуються на картку 1-го числа кожного місяця.

Безпека. Будь-який платіж в інтернеті доведеться підтвердити в додатку, інакше він не пройде. Реалізовано це зручно і клопоту при купівлі не додає.
Є також можливість більш тонко налаштувати безпеку картки, що називається, «під себе». У відповідному меню можна:

 • безконтактну оплату;
 • можливість зняття готівки через банкомат;
 • оплату магнітною смугою (краще вимкнути);
 • відхилення платежів, якщо не збігається країна;
 • запит ПІН-коду;
 • включити «Динамічний CVС2». У цьому випадку щогодини буде генеруватися новий CVC2-код, що не збігається з тим, що зазначений на картці.

Страхування кредитного ліміту. Monobank пропонує застрахувати кредитний ліміт. Страховка позбавить вас від необхідності сплачувати борг по карті в разі втрати роботи або раптової серйозної хвороби. Послуга називається «Страхування кредитного ліміту». Коштує це 0,7% в місяць від максимальної заборгованості за попередній місяць. Страховка може бути списана як за рахунок своїх коштів, так і в рахунок кредитного ліміту.

Резюме. monobank – непогана пропозиція, безкоштовно точно потрібно брати. Адміністрація порталу "МОЄ МІСТО" не радить використовувати його як єдину картку. Ось для чого вона підійде найкраще.

Транзитна картка. Безкоштовні зарахування та перекази роблять картку monobank ідеальним хабом, який зв'яже всі ваші банки.

Картка для кешбеку на заплановані покупки. Двох категорій кешбеку, які пропонує monobank, звісно, замало. Але досвідчені «картярі» знають, як діяти. Наприклад, якщо в сім'ї картки mono є у кількох людей, то на кожну вибирають різні категорії кешбеку, і розраховуються потрібною карткою в потрібних магазинах. Так можна охопити перелік з 4,6,8 і більше категорій і заробляти майже на всіх покупках.

 

 

 

 

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+