Я Глобине
сьогодні 18 червня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

В епоху інформаційного шуму стає все важче достукатися до емоцій. Люди більше не помічають білборди та банери, а класична реклама стає все крикливішою та нав'язливішою...

Нативна реклама натомість максимально залучає читача, адже створює для нього цінність. Ви - не рекламодавець. Ви друг, який ділиться корисною інформацією, розважає або допомагає вирішити проблему.

Що таке нативна реклама?

Чому це потрібно бізнесу? Чим нативна реклама відрізняється від класичної? Яка користь читачам? Та ще купа запитань, на які ми спробуємо дати відповідь.

Уявіть, що ви відкриваєте сайт, який зазвичай читаєте. Ви любите його, вам близька тематика матеріалів, подобається форма і тон викладу. Словом, цей сайт – ваш друг. І ось ваш друг розповідає вам захопливу історію про крафтову сироварню, яку він відвідав на цьому тижні. На сайті показують фотки сирів, процес виробництва та переказують розмову із підприємецею про галузь сироваріння в Україні та Глобине. Або на сайті вам пропонують пройти тест «Який ти сир?». Круто ж? І так ваш друг може розказати буквально про будь-що.

Нативна реклама там, де цікаво, весело і красиво. Там, де мінімум реклами в класичному її розумінні. Це досить гнучкий формат, який дозволяє міксувати всі наявні в редакції ресурси та жанри. Інтерв'ю, новина, лонгрід, репортаж, інфографіка, тести, гайди, картки, інтерактиви, відео – все, чого забажає душа замовника.

Ще раз: нативна реклама – це публікація на сайті, яка відповідає редакційній політиці та інтересам замовника і має максимально природній вигляд

Хто такий замовник і для чого редакційна політика в рекламі?

Будь-який бізнес, компанія, організація, навчальний заклад чи виробник є потенційним замовником нативних проєктів на порталі МОЄ МІСТО. Якщо ще вужче: ресторан або маленька кав'ярня, салон краси або пекарня, туристична агенція або служба таксі майже без проблем можуть стати нашим партнером.

Чому майже? Тут в чат входить редакційна політика. Я не створюватиму партнерський проєкт для компанії, яка дурить людей, організації, яка є відверто проросійською, чи власника бізнесу, який не поважає ветеранів АТО та ООС. Те саме має бути і з замовником, адже замовляючи наші послуги і розміщуючись на нашому сайті, бізнес теж стає частинкою порталу МОЄ МІСТО.

Навіщо бізнесу реклама без реклами?

Ну добре, з умовами все зрозуміло, і формат наче прикольний. Але тут у підприємців з'являється логічне питання: навіщо замовляти послуги медіа, якщо вони вже мають піар-менеджера, смм-ників, активні соцмережі, та і взагалі у них все і так класно продається? Тут ми маємо сказати, що нативна реклама не про продажі, а про прихильність аудиторії, яка є вашими потенційними клієнтами. Та не виключаємо, що це цілком може статися після публікації матеріалу на сайті. Головне завдання нативної реклами – завоювати прихильність аудиторії.

Заради експерименту, порахуйте глобинські кав'ярні. Мені приходить на згадку понад 10 закладів. Але ж коли я захочу кави, то навряд влаштую рейд закладами – не вистачить ані часу, ані фінансів. Я піду лише в одну кав'ярню. То як обрати в яку саме?

Певно, аргументи про смачну каву та гарний інтер'єр більше не працюють, бо в Глобине багато хто може цим похвалитися. Людям тепер цікава ваша позиція, цінності. Вони хочуть купити не просто каву, вони хочуть купити бренд. Банери і листівки розкажуть про ваш продукт, але вони ніколи не розкажуть про вашу філософію.

У цьому основна цінність нативної реклами – вона розповідає про ідею бізнесу, переваги бренду, може працювати з конкретними проблемними місцями в комунікації компанії та завоювати лояльність цільової аудиторії. До того ж, такий формат має суттєво вищу взаємодію з читачем. Користувач не лише клікає на публікацію, а й читає, здебільшого, до кінця. Бо партнерський проєкт є органічною частиною редакційного контенту, а значить він збігається з інтересами читача. Це дозволяє нам говорити, що конкретний полтавець провів свій дорогоцінний час із конктретним брендом.

Ще одією відмінністю нативної реклами є те, що вона не дратує. Навіть навпаки – це пізнавальний чи прикладний контент, який має реальну цінність для читача. Коли я дочитую великий красивий матеріал про історію українського дубляжу і бачу, що він створений за підтримки певного бренду, я відчуваю лише вдячність. Я думаю, що вони піклуються про мене, а не лише про цифри на своїх рахунках, що вони розділяють мої цінності. І коли мені знадобиться певний продукт, нехай навіть через 10 років, я піду до них. Розумієте?

Нативна реклама – чудовий інструмент маркетингового просування бренду. Але ніщо не ідеальне і цей формат також має очевидні недоліки. Такий контент непростий в продакшені: він вимагає суттєвих витрат людських, технічних та часових ресурсів. Другий недолік логічно випливає з першого: робота гарного виконавця коштує більше, ніж середньостатистичного. Останній фактор, зазвичай, зупиняє тих замовників, які не до кінця збагнули цінність нативної реклами.

 

Які переваги нативної реклами?

  • - Максимально залучає читача та не дратує,
  • - на неї не діє "банерна сліпота",
  • - на неї не діє Adblock,
  • - органічно вписується в тематику сайту.

 

Завантажити presskit

Ваші пропозиції надсилайте на поштову адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або заповніть форму нижче.


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+