Я Глобине
сьогодні 29 вересня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше привітання чи оголошення.

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

Реклама – один з найважливіших засобів досягти успіху у продажі певних товарів чи послуг, або у розкрутці певної компанії чи проекту. Для того, щоб про пропозицію дізналась велика кількість людей, ця пропозиція повинна мати якісну рекламну основу. І мало не найважливіша частина сучасних рекламних кампаній – розкрутка у мережі інтернет. Адже саме глобальна мережа наразі є основним інструментом пошуку – це зручно та швидко, тому потенційна клієнтура і користується інтернетом для задоволення своїх цілей.

Однак, у сучасному світі реклама вже стала звичайною справою, тому простим оголошенням навряд можна досягти значних успіхів: потрібно привернути увагу клієнта. І стати в нагоді у цьому питанні можуть рекламні банери що розміщені на ресурсах з цілевою аудиторією. Наш інформаційний портал МОЄ МІСТО створений саме для користувачів, які шукають інформацію про м. Глобине та безпосередньо глобинчан. Тому реклама вашого підприємства на наших сторінках є цілком доцільною, а розміщення вакансій буде спрямовано саме на потрібну вам аудиторію.

Що до банерів...

Замовити банер для сайту – ідеальне рішення для залучення уваги більшої кількості клієнтів. Адже по своїй суті банер – це яскраве, велике рекламне оголошення. Від звичайної реклами він відрізняється не лише розміром, а й ефектом, який справляє на покупців. Зазвичай на банері розміщують інформацію про акції або вигідні пропозиції. Великий шрифт, яскрава картинка, привабливий дизайн – у компіляції це призводить до більшої зацікавленості відвідувача сайту до запропонованих предметів або послуг.

Тому, збираючись замовляти розробку банера, компанія повинна усвідомлювати наступне:

Банер повинен бути яскравим та незвичайним. Оригінальний напис або велика картинка допоможе захопити увагу клієнта.
Попри великі розміри та яскравість, банер не повинен бути перенасиченим непотрібними деталями – вони заважатимуть зосередитись на основній суті пропозиції.
Якщо банер розробляється не як реклама акції чи чогось на кшталт, а як шапка для сайту, варто виділити на ньому назву компанії та її логотип.
Слід чітко усвідомлювати, які саме цілі переслідуються створенням банеру.
Також варто враховувати особливості регіону, адже коло інтересів у Києві та коло інтересів у Глобине не ідентичне.
Врахувавши усе перелічене, слід розпочинати пошуки компанії, яка візьметься за розробку банерного оголошення для сайту компанії.

Наш портал пропонує Вам виготовлення банерів та розміщення їх на своїх сторінках. Вартість виготовлення розраховується індивідуально, в залежності від технічного завдання та наданих замовником матеріалів.

Ваші пропозиції надсилайте на поштову адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або заповніть форму нижче.


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e