Я Глобине
сьогодні 06 грудня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Народна карта

Видалено

РОЗЛИВ каналізаційних стоків

06.04.2020 14:56
900
0

№ 00007

Кожні вихідні...Керівник ККП Глобинське говорить,що нічого не може зробити...А навіщо він там працює?Дістало!!! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=612534295997654&set=pcb.2702314233321505&type=3&theater&ifg=1

Видалено

Звалище сміття в центрі міста

10.02.2020 10:50
1075
0

№ 00006

Ще не весна, а "проліски" вже проростають. Спасибі КП "Глобинське" за таку красу в самому центрі міста. Мусорний бак прибрали а куди сміття людям виносити не сказали !!!

Проект «Народна карта». Зробимо Глобине кращим!

Будь-яке місто не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Місто Глобине, на жаль, не є виключенням.

Кожен з нас, мешканців міста, зустрічається з цими прикрими неприємностями. Це, для прикладу, відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.

Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя у місті - комфортнішим.

Якщо Ви бажаєте поінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї на цій сторінці натиснувши «Додати проблему».

Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, тоді перегляньте перелік опублікованих вище проблем, та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашого міста. Лише спільно ми можемо зробити Глобине кращим!

Як працює система «Народна карта»?

  1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно авторизуватись на порталі, обрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.
  2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично з'явиться на порталі. Місцева влада отримає сигнал, і сподіваємось - послідує реакція. За необхідності чиновник чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
  3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.
  4. Поточний статус проблеми маркується модератором - "Нова", "В роботі", "Відкладено", "Готово".

 

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+