Я Глобине
сьогодні 18 червня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Метою створення інформаційно-розважального порталу м. Глобине МОЄ МІСТО було, в тому числі, завдання поділитися цікавими місцевими (і не лише) новинами з іншими користувачами. Розміщення новин на сторінках нашого порталу - безкоштовне для його користувачів.

Як же додати цікаву новину?

Для цього на головній сторінці порталу МОЄ МІСТО необхідно зробити клік по пункту меню "Додати новину", в верхній частині сайту.

01011

В разі, якщо ви ще не зареєстровані, або не авторизовані на порталі система запропонує вам це зробити. Як ми вже згадували, розміщення можливе лише для користувачів порталу. Переглядати ж новини можуть і гості без авторизації.

02

Самий простий спосіб авторизації на порталі МОЄ МІСТО - через аккаунт соціальної мережі на вибір. Для цього бажано, щоб в цей момент ця соціальна мережа була відкрита в одній з ваших вкладок браузера, й ви були автоизовані в ній. В разі, якщо ви не являєтесь користувачем наданих соціальних мереж, Вам пропонується пройти швидку процедуру реєстрації.

03

Для реєстрації на інформаційному порталі МОЄ МІСТО в відповідні місця форми вам необхідно ввести Ваше ім'я, Ваш логін (будь який набор символів, за допомогою яких ви зможете авторизуватись на порталі в подальшому, щоб не реєструватись заново), Ваш E-mail (адреса Вашої поштової скриньки, необхідна для збереження авторизаційних даних, та відновлення доступу на портал в разі їх втрати), та вигаданий Вами пароль (потрібно ввести двічі). Після цього вам потрібно поставити галочки в відповідних місцях підтвердивши що Ви не робот (Ви ж НЕ робот?), та погодивши обробку порталом Ваших особистих даних

Після успішної реєстрації, на вказану Вами поштову скриньку надійде лист з авторизаційними данними, який адміністрація порталу МОЄ МІСТО рекомендує Вам зберегти. Також дані про авторизацію запропонує Вам зберегти ваш браузер. Прийнявши цю пропозицію, він сам підставлятиме логін і пароль при наступній авторизації.

Авторизованому користовачу, після вибору пункту меню "Додати новину", система запропонує заповнити відповідну форму, для формування Вашої публікації.

001012

 

ВАЖЛИВО! Заповнюючи форму, уникайте використання "лапок" (").

Оберіть відповідний розділ для публікації (в залежності від новини, яку ви збираєтесь розмістити), вкажіть назву новини, короткий та детальний опис новини. Переконливо рекомендуємо в разі перепосту чи поширення новин з інших сайтів відмітити пункт "Додати інформацію про джерело" та заповнити відповідні форми. Обов'язково проілюструйте вашу новину, обравши відповідний файл на вашому пристрої (не більше 20 Мб). 

В разі, якщо Ви не заповнили обов'язкові поля, система запропонує Вам це зробити підсвітивши відповідні поля. Введіть інформацію і натисніть "Додати новину" повторно.

Про успішне завершення додавання Вашої новини на портал МОЄ МІСТО свідчить нижченаведене повідомлення.

001013

На протязі доби адміністрація перевіре розміщену Вами новину і вона з'явиться в стрічці новин порталу МОЄ МІСТО. Переглянути розміщені Вами новини Ви зможете в Особистому кабінеті. Для цього після авторизації на порталі МОЄ МІСТО наведіть курсор на ваш логін в лівому верхньому кутку сайту та натисніть "Особистий кабінет" у спливаючому вікні.

07

На сторінці "Особовий кабінет" на вкладці "Мої новини" буде відображено всі Ваші статті з можливістю їх відредагувати, або видалити.

08001014

 


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+