Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Метою створення інформаційно-розважального порталу м. Глобине МОЄ МІСТО було, в тому числі, завдання зібрати та структурувати в одному місці оголошення про продаж та оренду нерухомості. Розміщення оголошення на сторінках нашого порталу - безкоштовне для його користувачів.

Як же розмістити оголошення про продаж (оренду) нерухомості?

Для цього на головній сторінці порталу МОЄ МІСТО необхідно зробити клік по пункту меню "Додати нерухомість", в верхній частині сайту.

01

В разі, якщо ви ще не зареєстровані, або не авторизовані на порталі система запропонує вам це зробити. Як ми вже згадували, розміщення можливе лише для користувачів порталу. Переглядати ж оголошення можуть і гості без авторизації.

02

Самий простий спосіб авторизації на порталі МОЄ МІСТО - через аккаунт соціальної мережі на вибір. Для цього бажано, щоб в цей момент ця соціальна мережа була відкрита в одній з ваших вкладок браузера, й ви були автоизовані в ній. В разі, якщо ви не являєтесь користувачем наданих соціальних мереж, Вам пропонується пройти швидку процедуру реєстрації.

03

Для реєстрації на інформаційному порталі МОЄ МІСТО в відповідні місця форми вам необхідно ввести Ваше ім'я (ним буде підписано Ваше оголошення), Ваш логін (будь який набор символів, за допомогою яких ви зможете авторизуватись на порталі в подальшому, щоб не реєструватись заново), Ваш E-mail (адреса Вашої поштової скриньки, необхідна для збереження авторизаційних даних, та відновлення доступу на портал в разі їх втрати), та вигаданий Вами пароль (потрібно ввести двічі). Після цього вам потрібно поставити галочки в відповідних місцях підтвердивши що Ви не робот (Ви ж НЕ робот?), та погодивши обробку порталом Ваших особистих даних

Після успішної реєстрації, на вказану Вами поштову скриньку надійде лист з авторизаційними данними, який адміністрація порталу МОЄ МІСТО рекомендує Вам зберегти. Також дані про авторизацію запропонує Вам зберегти ваш браузер. Прийнявши цю пропозицію, він сам підставлятиме логін і пароль при наступній авторизації.

Авторизованому користовачу, після вибору пункту меню "Додати нерухомість", система запропонує заповнити відповідну форму, для формування Вашого оголошення.

04

ВАЖЛИВО! Заповнюючи форму, уникайте використання "лапок" (").

Оберіть відповідний розділ (квартири, будинки, комерційна нерухомість), вкажіть адресу, ціну, місцезнаходження об'єкта на карті міста, ім'я продавця, контактний телефон та іншу необхідну інформацію. Звертаємо Вашу увагу, що заповнювати всі форми - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО, але надавши максимум інформації ви значно збільшуєте свої шанси знайти покупця. Тому просимо віднестись до заповнення форми відповідально. Обов'язково додайте фото об'єкта нерухомості, обравши відповідний файл на вашому пристрої (не більше 20 Мб). А вразі, якщо в вас є кілька фото, поставте галочку в опції "Додати ще світлини" і ви зможете завантажити ще чотири фото.

05

При цьому перше фото відображатиметься в каталозі оголошень про продаж нерухомості, а додаткові будуть доступні при перегляді конкретного оголошення. Погодьте обробку персональних даних, уважно ще раз перевірте вірність вказаних даних та натисніть кнопку "Додати нерухомість".

В разі, якщо Ви не заповнили обов'язкові поля, система запропонує Вам це зробити підсвітивши відповідні поля. Введіть інформацію і натисніть "Додати нерухомість" повторно.

Про успішне завершення додавання оголошення на портал МОЄ МІСТО свідчить нижченаведене спливаюче вікно.

06

На протязі доби адміністрація перевіре Ваше оголошення і воно з'явиться в каталозі оголошень про продаж (оренду) нерухомості порталу МОЄ МІСТО. Переглянути розміщені Вами оголошення Ви зможете в Особистому кабінеті. Для цього після авторизації на порталі МОЄ МІСТО наведіть курсор на ваш логін в лівому верхньому кутку сайту та натисніть "Особистий кабінет" у спливаючому вікні.

07

На сторінці "Особовий кабінет" на вкладці "Моя нерухомість" буде відображено всі активні оголошення з можливістю їх відредагувати, або видалити. Велике прохання до користувачів самостійно видаляти оголошення, які втратили актуальність. Це збереже Вашу нервову систему від надокучливих дзвінків і дозволить підтримувати базу оголошень в актуальному стані.

08

09

Також, в "Особистому кабінеті" вам стануть доступними платні опції що до просування Вашого оголошення відмічені іконками. З розцінками платних опцій Ви маєте змогу ознайомитись на сторінці "Платне розміщення". Методи просування ви дізнаєтесь навівши курсор на відповідну іконку. Зокрема, VIP-статус оголошення автоматично розмістить ваше оголошення в VIP-блоці каталогу нерухомості.

010

Разове розміщення дозволить вашому оголошенню перебувати в цьому блоці доти, доки його не витіснять VIP-оголошення розміщені пізніше. Виділення кольором оголошення буде діяти на протязі терміну, який ви оплатите. Приклад виділення кольором наведений нижче, виділяє звичайне оголошення, але оголошення про продаж нерухомості матиме такий же вигляд.

011

Опція "Підняти вверх" разово автоматично робить ваше оголошення першим в каталозі. І таким воно залишається до добавляння іншого оголошення, або до "підняття" іншого оголошення зробленого пізніше. Разова оплата опції "Вивести на головну" автоматично розміщує ваше оголошення про продаж нерухомості на головній сторінці порталу в блоці "Придбати чи арендувати нерухомість".

012

 

 

 


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+