Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Радий вітати Вас на сторінках інформаційного порталу МОЄ МІСТО.

Звуть мене Ігор Торяник. Я являюсь єдиним власником, адміністратором та редактором цього сайту, та однойменної фейсбук-спільноти.

19059921 1510039969070589 4095603659296637953 n

     Народився я в Глобинському пологовому відділенні, ріс в Глобинському дитсадку "Дзвіночок", навчався в  Глобинській школі №5 та №1. Після школи вступив до Полтавського інженерно-будівельного інституту, з якого повернувся до Глобине з дипломом інженера-будівельника, молодою дружиною (також глобинкою) та маленькою донечкою :) 

     Трохи згодом і синочка в капусті знайшли.

     Працював в різних підприємствах та організаціях на різних посадах: майстер, виконавець робіт, інженер-будівельник, інженер-проектувальник, інженер ВТВ, інженер з техніки безпеки, заступник начальника, начальник невеликого комунального підприємства... 

     В 2002 р. очолював окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №150 на виборах депутатів Верховної ради України.

     З 2004 р. - член поліітичної партії ВО "Батьківщина".

     З листопада 2022 року по теперішній час - помічник-консультант депутата Верховної ради України Олексія Мовчана.

     Зважаючи на рід діяльності багато подорожував, бачив як живуть інші міста й громади України. Тому після народження внука, вирішив зайнятися розвитком рідної Глобинської громади.

     Почав з власного саморозвитку - вивчення структури ОМС, українського законодавства, головних принципів реформи децентралізації.

 

     Створив цей сайт та фейсбук-спільноту. Намагався зібрати на них таких же небайдужих глобинців. Проводив на створених інтернет-майданчиках опитування користувачів з метою виявлення проблем, їх аналізом, разом напрацьовували можливі варіанти вирішення. Намагався, в міру можливості, допомогати місцевим органам самоврядування налагодити діалог з громадою...

     Виявилося що проблем - багато, а бажання в чиновників їх вирішувати - мало. До того ж мої потуги були сприйняті як "спекуляції й маніпуляції". Через критику місцевої влади змушений був залишити роботу, й весь свій час присвятити громаді.

     Мої здобутки за останні кілька років: 

- створено 10 петицій, дві з яких отримали необхідну підтримку громади й були (хоча б частково) реалізовані владою;

- створено 28 запитів до місцевої влади з питань, що хвилюють громаду та оприлюднено відповіді;

     

 

Попередження про права

інтелектуальної власності

контент сайту

Весь контент інформаційного веб-порталу http://hlobyne.info/ , а також будь-який контент, що розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики і тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміну і поширення контенту порталу МОЄ МІСТО (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено.

Права на контент належать порталу МОЄ МІСТО. Всі права захищені, або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни проживання користувача і міжнародним законодавством, і тягне притягнення до цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності. 

зовнішній контент

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на порталі МОЄ МІСТО . За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Торгові марки

Знак для товарів і послуг МОЄ МІСТО ™ , його текст і зображення, а також торговельне найменування МОЄ МІСТО ™ зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. 

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+