Я Глобине
сьогодні 25 березня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90

5be57ef51c0ce703014227

Попередження про права

інтелектуальної власності

контент сайту

Весь контент інформаційного веб-порталу http://hlobyne.info/ , а також будь-який контент, що розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики і тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміну і поширення контенту порталу МОЄ МІСТО (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено.

Права на контент належать порталу МОЄ МІСТО. Всі права захищені, або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни проживання користувача і міжнародним законодавством, і тягне притягнення до цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності. 

зовнішній контент

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на порталі МОЄ МІСТО . За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Торгові марки

Знак для товарів і послуг МОЄ МІСТО ™ , його текст і зображення, а також торговельне найменування МОЄ МІСТО ™ зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. 

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+