Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Громадянин РФ Депардьє засудив "божевільні та неприйнятні" дії Путіна в Україні

01.04.2022 11:01
1152
0
Французький актор Жерар Депардьє засудив "божевільні, неприйнятні" дії президента Росії Володимира Путіна в Україні.
"Російський народ не несе відповідальності за божевільні, неприйнятні ексцеси своїх лідерів, таких як Володимир Путін", - сказав він.

За кілька днів після початку російського вторгнення актор виступив проти війни в Україні і закликав до переговорів.

Зазначимо, 72-річного Депардьє внесено до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України. У 2013 році Путін надав актору громадянство РФ, також він став почесним громадянином Чеченської республіки.
Джерело: france24

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+