Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Українські підприємці переробляють старі Таврії та Славути на електрокари

07.02.2022 12:55
579
0
Скріншот Уoutube

Підприємство Kozak EV переробляє старі «Таврії» та «Славути» на електромобілі. Запас ходу таких авто становить до 230 кілометрів.

Для доопрацювання підходить будь-який автомобіль «Таврія» чи «Славута». Старі авто розробляли на Запорізькому автозаводі.

Підприємство перетворює авто на електрокари, але машину-донор доведеться шукати та купувати самостійно. Власники можуть оснащувати свої автівки українського вриобництва електромотором, батареєю, зарядним пристроєм і електричним обігрівачем, інтегрованим у грубку авто. Також за доплату встановлюють цифрову панель приладів.

Вартість переробки залежить від ємності батареї та складає від 3700 до 5500 доларів. Якщо додати витрати на покупку авто, то вийде приблизно до семи тисяч доларів.

Джерело: KOZAK ELECTRO

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+