Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Заради довкілля: у «Мівіні» більше не буде пакетика з олією

25.03.2021 17:24
945
0
У компанії порахували, що на пластикові пакетики з олією йшло 24,5 тонни пластика н
Nestlé в Україні продовжує розвивати ініціативу «Господар» - програму підтримки українських фермерів, щоб сприяти розвитку агровиробництва та сталого розвитку сільського господарства. В рамках проекту з оновлення рецептури «Мівіни», компанія буде використовувати інгредієнти найвищої якості для виробництва вермішелі «Мівіна», а саме - спеціальні сорти пшениці, спеції і соняшникову олію українського виробництва, завдяки успішному впровадженню «Господаря».

Зміна рецептури дозволить стати одним з перших великих брендів вермішелі швидкого приготування в Україні, який буде використовувати якісну українську соняшникову олію замість пальмової. Перевагою нової рецептури для українських споживачів стане більш насичений смак готового продукту, а також зменшення на 80% кількості насичених жирів і на 20% загального рівня жирності продукту, що відповідає рекомендаціям ВООЗ щодо зменшення споживання насичених жирів.Тепер якісна соняшникова олія буде додаватися до вермішелі «Мівіна» вже на етапі виробництва - а тому потреба в окремому пластиковому пакетику з маслом зникла. З одного боку, це зробить приготування продукту ще більш зручним для споживачів, а з іншого - дозволить зменшити використання упаковки з пластику і подбати про навколишнє середовище. Відмова бренду «Мівіна» від пакетиків з маслом є одним з кроків вдосконалення упаковки і, згідно з підрахунками експертів компанії, дозволить зменшити використання пластику на 24,5 тонни на рік.

«Мівіну» створила у 1995 році компанія «Техноком», заснована Фам Нят Вионгом – в’єтнамцем, що жив в Україні. У 2010 році він продав свою компанію концерну Nestlé за 150 мільйонів доларів, переїхав до В’єтнаму, де став першим в’єтнамським мільярдером. Торік Фам Нят Вионг отримав Орден «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України.
Джерело: MMR

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+