Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Річка Сухий Омельник

Омельник (також на теренах різних областей України існують річки з подібними назвами: Омельничок, Сухий Омельник, Сухий Омельничок) — річка в Україні, в межах Семенівського, Глобинського та Кременчуцького районів Полтавської області. Права притока Псла (басейн Дніпра).

Довжина річки 41 км, площа басейну 422 км². Долина неглибока. Річище слабозвивисте (більш звивисте в пониззі), в багатьох місцях пересихає. Похил річки 0,75 м/км. Споруджено кілька ставків.

Омельник бере початок на північний захід від села Вербки. Спершу тече на південь, від північно-західної околиці міста Глобине і до гирла — на південний схід. Впадає до Псла біля східної частини села Омельник.

Річка протікає через місто Глобине і декілька сіл.

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+