Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Визначні та пам'ятні місця нашого міста (Ваші пропозиції)

Визначні та пам'ятні місця нашого міста (Ваші пропозиції) #20

Шановні відвідувачі нашого порталу!
Як ви вже мабуть помітили, наш портал має окремий розділ , що має назву "Визначні місця м. Глобине". І хоча наше місто має доволі значну кількість пам'ятників, пам'ятних знаків, дійсно визначних місць в нашому місті не так вже й багато. Адміністрація порталу буде щиро вдячна Вам, якщо ви не пожалкуєте кілька хвилин власного часу, й порекомендуєте нам визначне (чи місце з цікавою історією), пам'ятне, чи просто гарне місце на території нашого міста. А ми, в свою чергу, розглянемо Вашу пропозицію і обовязково додамо це місце в наш розділ.
Дякуємо за допомогу!
Подякували: Ігор

Будь ласка Війдіть або Реєстрація, щоб приєднатись до обговорення.

Последнее редактирование: від Ігор.
  • Сторінка:
  • 1

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+