Я Глобине
сьогодні 06 грудня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Автобусна зупинка поблизу глобинського м'ясокомбінату

Мабуть кожен глобинець проїзджаючи повз фірмовий магазин глобинського м'ясокомбінату звертав увагу на "настінний живопис" автобусної зупинки. Але не кожен знає, що автор графітті художник Сергій Брильов, відомий як "Кременчуцький Бенксі", являється також автором багатьох доволі відомих муралів...

Наприклад, Тарас Шевченко на стіні в районі електростанції... З іншими роботами митця, що творить під псевдо ГОСТРОМИСЛ (ostromisl) можна ознайомитись на сторінках його профілю в facebookinstagram, на спеціалізованому сайті, на сторінках місцевих інтернет-ресурсів та видань... Інтервю з Сергієм - проект "Міста" від НЛО ТБ (Київ), Кременчук, Україна, 2014

На глобинську композицію розміром приблизно 50 кв. м у нього пішло:

1 місяць на розробку сюжету

2 дня роботи

15 балончиків фарби.

Фотозвіт, про цю роботу, Сергій розмістив у себе на сторінці  в соцмережах  і назвав цей альбом «Прибиральниці Всесвіту».

Дякуємо Сергію за створений яскравий приклад сучасного концептуального мистецтва серед буденної забудови промзони, та за появу чергового цікавого місця в нашому населеному пункті.

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+