Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

Всі вакансії

Всі резюме

Робота в місті Глобине

5be57ef51c0ce703014227

Спеціаліст з пошуку мемів

от: 267 000 ₴
Прямий роботодавець
Opera
Освіта: Не має значення
Досвід роботи: Не має значення
Графік роботи: Будь який
Адреса: Інтернет

Посадові обовязки

Компанія Opera розмістила у своєму блозі вакансію співробітника, який повинен шукати в інтернеті «потішні й дивні речі». Офіційна посада називається Personal browser.

Це цілком віддалена робота, щоправда, вона доступна лише на певний час — на два тижні. За цей час роботи можна отримати зарплатню у розмірі 8 тисяч євро — приблизно 267 тисяч гривень.

Умови

Для цієї важливої ролі ми шукаємо людину, яка любить безглузді меми, дивиться відео про маленьких тюленят та вивчає теорії змови. Так, саме вас.

Вимоги до претендента

Аби отримати найкращу роботу у світі необхідно відповідати таким вимогам: - Любити інтернет - Знати, що таке браузер та пошук в інтернеті - Розмовляти з собою, багато - Мати комп’ютер і стабільне з’єднання з інтернетом - Вільно говорити англійською - Бути повнолітнім Обиратимуть кандидатів на конкурсній основі. Для цього потрібно зробити коротке відео, на 15-60 секунд, де ви розповідаєте про ваш досвід користування мережею. Потім відео потрібно завантажити в Facebook, Instagram, TikTok або YouTube з хештегом #operapersonalbrowser. Після цього, до 13 листопада 2020 року, необхідно відправити посилання на опубліковане в соцмережах відео на пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Фінальний етап відбудеться 13 листопада. Після цього кандидати отримають другу частину завдання. Переглянути вакансію можна за посиланням: https://opera.breezy.hr/p/8b097feb164e-personal-browser

Задати питання


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+