Я Глобине
сьогодні 27 вересня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше привітання чи оголошення.

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

ВІДОМІ НА ПОЛТАВЩИНІ ПОЛІТИКИ ФОРМУЮТЬ НОВІ ПАРТІЇ ПІД МІСЦЕВІ ВИБОРИ — ХТО ВОНИ

12.02.2020 12:53
332
0
Фото Інтернет видання Полтавщина

Олександр Мамай, Сергій Каплін, Андрій Матковський, Олег Кулініч, Костянтин Жеваго, Валерій Головко та Андрій Пісоцький створюватимуть окремі проекти, щоб взяти участь у виборах в жовтні 2020 року

Новина про наміри Мін’юсту скасувати реєстрацію партії «Совість України» дала поштовх проаналізувати, під якими партійними кольорами ми обиратимемо собі нових депутатів Полтавської обласної та міської рад.

Список претендентів на депутатські мандати може бути досить довгим. Так, за нашою інформацією, Олександр Мамай шукає новий партійний бренд, щоб взяти участь у виборах до міської ради. Можливо, після придбання партії він перейменує її. Знову можливо — додасть до назви своє ім’я.

Сергій Каплін після розриву з командою СДП в серпні 2019 року повернеться до старого бренду — «Партія простих людей Сергія Капліна». Екс-нардеп повідомив «Полтавщині», що партія очистилась від усілякого сміття в образі новітніх корупціонерів, тому частина членів СДП повернеться під знамена «Простих людей». Тим більше, що, за його словами, за 10 років виросло нове покоління, яке має велику мотивацію працювати. При цьому Сергій Каплін говорить, що партія братиме участь і в інших регіонах України.

Андрій Матковський, який вже давно не сприймає назву своєї фракції у міськраді «БПП «Солідарність», перебуває в процесі створення нової партії — «Команда Андрія Матковського». Вочевидь, що так йому буде комфортніше, адже нинішню назву фракції він розтлумачує, як «Близька до полтавців партія».

Костянтин Жеваго, якого розшукує ДБР, також працює над створенням нового проекту, яким він готовий керувати навіть дистанційно.

Нардеп-мажоритарник Олег Кулініч, після впевненої перемоги своєї команди у Зінькові, має намір продовжити успіх й на рівні обласної ради.

Валерій Головко та Андрій Пісоцький, хоч політично пошарпані корупційним скандалом, однак так і не отримавши підозр, також готують окремий політичний проект.

Звичайно, інших, вже звичних для себе політиків ми побачимо під прапорами або всеукраїнських партій, або вже створених регіональних брендів.

З огляду на велику кількість бажаючих взяти участь у місцевих виборах, можна спрогнозувати, що вибори будуть максимально жорсткими. І до місцевих рад більшість учасників не потраплять. А переможці вже 1 листопада можуть повторити фразу старого вожака Акели, із мультиплікаційного фільму «Мауглі»: «Это была славная охота».

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e