Я Глобине
сьогодні 28 жовтня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше оголошення чи привітання...

Задай питання меру

5be57ef51c0ce703014227

Депутати від ОПЗЖ на Полтавщині хочуть, щоб Іллю Киву виключили з партії й відкликали з посади голови міського осередку

08.10.2021 11:05
181
0
Депутати рад різних рівнів області на партійній конференції підтримали звернення до керівництва «Опозиційної платформи – За життя» щодо виключення нардепа Іллі Киви з лав партії.
Про це відомо з партійного засідання депутатів, що відбулося 7 жовтня у Кременчуці.

Розглянувши колективне звернення депутати ухвалили:

засудити дії депутата Киви;
направити лист-звернення на розгляд стратегічної ради партії від депутатів від ОПЗЖ на Полтавщині;
створити комісію, щодо проведення партійної перевірки дії і рішень Киви.
Депутат Полтавської обласної ради Руслан Телятник каже, що з боку Ілі Киви спостерігають постійні образи у бік їхніх депутатів:

«Стосовно цього персонажа. Коли ці образи пішли у бік керівника обласної організації Олега Сазонова, це взагалі занадто. Щодо рейтингу партії, то Кива його підриває. Люди у нас вірили і сподіваються на нас. З появу цього одіозного депутата рейтинг знизився. Ми можемо подивитися статистику виборів. Треба щось робити».

Депутатка Полтавської міської ради Тетяна Годяк заявила про тиск на фракцію ОПЗЖ:

«Я, як депутатка, маю особисту думку. Ми маємо відстоювати інтереси громади й не хочемо влазити у корупційні схеми. Зараз ми не маємо можливості щось вирішувати через тиск. Ми стали у позицію й вважаємо це неправомірним».

Її підтримав депутат міськради Євген Момонт:

«Людина руйнує усю обласну структуру та досягнення своїми витівками. Ми натомість зшиваємо партійний осередок, до нас люди звертаються щодня й довіряють нам. Ми хочемо відкрити очі іншим, доки не пізно. Сьогодні ухвалюємо стратегічне рішення».

Уривки тексту звернення депутатів різних рад до стратегічної ради ОПЗЖ з проханням винести питання про виключення з членів партії, з рядів партійної структури Полтавщини для усунення падіння рейтингу партії:

«Своїм системним саботажем, безвідповідальністю, безсистемністю та хаотичними діями Кива призводить до внутрішньопартійного конфлікту, котрий впливає на роботу регіональної організації та рейтингу партії в області. Діяльність депутат Киви підриває авторитет партії, допускає неприпустимі висловлювання у бік керівництва осередку»

«Своєю поведінкою, провокаціями, цинічними образами депутатів області рад різних рівнів знецінює авторитет партії в очах виборців. Через це діяльність депутат Киви набула міжрегіонального розголосу та викликає негативне сприйняття партії, що завдає шкоди її репутації».

Додамо, що під час партійної конференції 7 жовтня Ілля Кива привітав Путіна з днем народження і назвав його «великим правителем». «Українська правда»пише, що на це важливо звернути увагу, бо Російська Федерація 8 рік здійснює гібридну військову агресію проти України. Ця країна незаконно окупувала Кримський півострів і підтримує незаконні збройні формування на Донбасі.
Джерело: ЗМІСТ

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2021 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e