Меню
28.10.2022 р.
23:00 Президент Німеччини звернувся до нації, в якому заявив, що "настала зміна епох", а також звинуватив росію в порушенні правил та спробах розділити Європу
21:00 Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай каже, що важлива траса "Сватове-Кремінна" практично під контролем ЗСУ.
20:00 Пентагон виділить Україні новий пакет військової допомоги на 275 мільйонів доларів. До нього увійшли ракети для реактивних систем залпового вогню HIMARS, артилерійські снаряди, броньовики HUMVEE, стрілецьке озброєння.
19:00 Майже як американський, але свій, а не за 50 мільйонів – в Україні презентували новий безпілотник.
18:00 шойгу прозвітував путіну про підсумки "часткової мобілізації": розповів, скільки відправили на фронт.
17:00 "Лінія Вагнера" на Донбасі: українцям пояснили, чому вона не врятує росіян.
16:00 Найсерйозніше від початку війни: генсек НАТО виступив з важливою заявою щодо України.
15:00 Українські військові збили вже понад 300 іранських дронів-камікадзе Shahed-136, повідомив на брифінгу речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
14:00 В ООН заявили про відсутність доказів щодо наявності біологічної зброї в України. Як відомо, росія неодноразово звинувачувала у цьому Україну. Заступник генсекретаря ООН Ісумі Накаміцу заявив, що організація не бачила жодних доказів наявності біологічної зброї в Україні.
12:30 Експрезидент росії і путінський поплічник дмитро медведєв заявив, що Україні не вдасться стабілізувати енергосистему шляхом придбання електроенергії у Словаччині та висунув Києву нову вимогу:
"Україні необхідно визнати правомірність вимог рф у рамках СВО (спеціальна військова операція — ред.) та її результати, відображені у нашій конституції. І тоді зі світлом налагодиться", — сказав він.
12:00 Для усунення наслідків терористичних атак з боку Росії, "Укренерго" наказав обмежити електроспоживання по усій території України.
"Обмеження всіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян", — наголосили у відомстві.
11:00 Завод "Байрактарів" в Україні можуть добудувати вже за два роки.
Минулої доби втрати мирних жителів в Україні склали:
10:00 У Києві та Київській області сьогодні може бути чутно вибухи — у Білоцерківському, Бучанському та Вишгородському районах будуть проводити планові технологічні роботи та розмінування.
Ще близько 500 окупантів втратила росія в Україні за добу:
09:00 Глава Чечні рамзан кадиров підтвердив втрати чеченців внаслідок удару ЗСУ по базі окупантів під Херсоном — за його словами, загинуло 23 особи, ще 58 постраждали.
Генштаб про Херсонський напрямок: окупанти вивозять на лівий берег медобладнання та майно під виглядом "евакуації", тим часом на правий берег перекинули до тисячі мобілізованих військових рф, їх розселяють у помешканнях місцевих жителів, які покинули ці території.
Вночі Миколаїв зазнав обстрілів із зенітно-ракетного комплексу С-300. Внаслідок ракетного удару зруйновано трьохповерхову адміністративну будівлю та пошкоджено поряд розташовану багатоповерхову новобудову. Також пошкоджень зазнала хлібопекарня. Одна людина отримала легкі поранення.
07:10 Кілька важливих новин на ранок:
06:00 Україна не повинна вести переговори з Росією: у The Atlantic Council назвали причини.
05:00 З початку повномасштабного вторгнення окупанти завдали по Україні 4,5 тисяч ракетних ударів і здійснили понад 8 тисяч авіанальотів — Зеленський.
04:00 США передадуть Україні новий пакет військової допомоги у розмірі 275 мільйонів доларів.
03:00 ЗСУ на півдні знищили ангар зі скупченням ворожої техніки, понад 40 окупантів та 2 склади боєприпасів.
01:00 "Форма зла стала іншою, але суть залишилася": Зеленський порівняв рашистів із нацистами.
00:00 Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що ситуація з енергетичною безпекою Запорізької АЕС залишається нестабільною, але останніми днями станція забезпечена безперервним енергопостачанням.
Ви можете авторизуватись за допомогою цієї форми (якщо ви вже реєструвались на порталі),
або пройти процедуру реєстрації Реєстрація ця процедура займе в Вас не більше однієї хвилини