Я Глобине
сьогодні 04 липня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщене Ваше оголошення!

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

У США не виключають можливість подальшого військового вторгнення Росії в Україну

25.06.2020 12:30
7
0
Фото сайту Time

Путін може зробити цей агресивний крок, намагаючись відвернути увагу від проблем в Росії.

Коментарі Володимира Путіна про кордони РФ в ефірі державного телебачення дали підставу побоюватися, що Кремль може продовжити військове вторгнення в Україну.
В документальному фільмі «Росія. Кремль. Путін», що вийшов 21 червня, президент РФ стверджує, що деякі колишні радянські республіки «отримали» традиційно історичні території Росії в результаті розпаду СРСР 1991 року і не віддали «подарунки» з Москви.

Наступного дня спікер російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія не має територіальних претензій до своїх сусідів. Однак деякі американські та європейські чиновники заявили, що стурбовані потенційною ймовірністю вторгнення в сусідні з РФ країни. На їхню думку, Путін може зробити цей агресивний крок, намагаючись відвернути увагу від проблем в країні і нестабільної російської економіки.

Проведення великого військового параду в розпал пандемії, також свідчить на користь цього припущення.

Згадав Путін в документальному фільмі і про анексію Криму, заявивши, що «Крим завжди був нашим. Навіть з юридичної точки зору».

12 червня після відеоконференції між держсекретарем США Майком Помпео і представниками Європейського Союзу, речниця Держдепартаменту Морган Ортагус підтвердила «спільну рішучість США та ЄС боронити суверенітет і територіальну цілісність України" і «наполегливу вимогу про припинення Росією своїх агресивних дій на Донбасі».

При цьому існує певна стурбованість у політичних колах США через те, що «зараз альянс США і ЄС дещо ослабнув через зовнішню політику, що проводиться адміністрацією Трампа».

«Путін відчуває слабкість... Атлантичний альянс зношується, президент Трамп виводить американські війська з Німеччини, тому що він говорить, що німці не виконують свої зобов'язання за видатками на оборону, а у Путіна є проблеми у себе вдома. Це може додати неприємностей», – сказав чиновник Білого дому на умовах анонімності.

З цього можна зробити висновок, що Путін може спробувати використати зростаючу напруженість між США і їхніми союзниками по НАТО, зробивши ще один крок на території України або інших країн, які були частиною Радянського Союзу.

Джерело: Time

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Website monitoring service Host-tracker.com