Я Глобине
сьогодні 25 лютого долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше рекламне оголошення...

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

Мерія Парижа закликає своїх мешканців бути «садівниками міста».

13.02.2020 13:09
87
0
Фото з сайту Рop up Сity

Нещодавно прийнятий закон дозволяє кожному містянину «садити, вирощувати та збирати урожай на будь-якій вільній ділянці міської землі». Гарний приклад, який на думку адміністрації порталу, варто брати на озброєння й нашій мерії...

Відтепер парижани можуть висаджувати рослини в будь-якому місці, відповідно до нещодавно прийнятого закону «permis de végétaliser» (дозволу на озеленення).

Це одна з багатьох «зелених» ініціатив нинішньої очільниці міста Анн Ідальго. Мета закону – дати кожному містянину право садити, вирощувати та збирати урожай на будь-якій вільній ділянці міської землі.

Ще одна мета ініціативи – додати сотні гектарів зеленого простору до міського простору Парижу до 2020 року, запропонувавши його мешканцям легкий доступ до садівництва.

Містяни можуть подати заявку на отримання дозволу висаджувати рослини на громадській території: наприклад, на даху або створити вертикальний сад на стіні будівлі. Термін дії заявки – три роки, з можливістю продовження.

Власники дозволів, які вже долучились до ініціативи, також просять підписати хартію, щоб відмовитись від пестицидів та застосовувати стійкі методи садівництва (sustainable gardening methods). Окремо заохочується вирощування рослин, що приваблюють бджіл. Міські садівники-початківці отримають набір для посадки рослин, що включатиме насіння і ґрунт.

Окрім розвитку мікросадівництва, Париж розпочав програму екологічного оздоровлення міста, метою якої є створити тридцять гектарів садів, посадити двадцять тисяч нових дерев та запустити дві сотні проєктів з озеленення та садівництва у школах міста.

Проєкти з озеленення міст зараз стрімко розвиваєються по всій країні, подібні дозволи діють і в інших містах Франції.

Джерело: Рop up Сity

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e