Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

У Польщі українка три кілометри бігла за поїздом, де лишилися її діти

05.11.2022 15:41
791
0
Жінка прямувала зі своїми трьома дітьми п’яти, семи та десяти років до Варшави.
Українка пробігла три кілометри, намагаючись наздогнати поїзд, в якому залишилися її діти.

29 жовтня 36-річна жінка їхала зі своїми трьома дітьми п’яти, семи та десяти років з Перемишля до Варшави. На зупинці «Скаржисько-Косьцельне» вона зійшла на перон, і потяг рушив без неї. Її телефон і документи лишилися у вагоні.

Мати бігла за потягом майже три кілометри, доки її не зупинила поліція. Спершу жінка плакала і через стрес не могла пояснити, що сталося. Згодом сказала, що в поїзді лишилися її діти. Поліцейські зв’язалися з диспетчерами й дізналися, що потяг має зупинитися у місті Радом.

Жінці допомогли сісти в потяг у Радомі й продовжити подорож до Варшави. У цей час за дітьми наглядали працівники залізниці.
Джерело: wyborcza.pl

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+