Я Глобине
сьогодні 30 травня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Українці принижують ворогів та гуртують світ за допомогою соцмереж.

03.03.2022 13:51
495
0
Видання Washington Post випустило великий матеріал про те, як українські кібер-добровольці організували інтернет-спротив агресору.
Цю війну видання називає "війною з найбільшим доступом до інтернету в історії". На його думку, потік відео та живих трансляцій у соцмережах завдав удару по кремлівській пропаганді й згуртував світ на боці України.

"Україна багато в чому почала перемагати Росію у її власній грі, використовуючи невпинну строкату комунікацію, щоб розпалити цифровий опір та викрити агресію ворога в очах світу", - йдеться у повідомленні.

Також це рятувало життя: через інтернет українці кинулися поширювати оборонні стратегії, планувати шляхи для біженців та документувати жорстокість ворога. Зйомки звірств окупантів можуть зіграти вирішальну роль у розслідуванні військових злочинів після закінчення бойових дій.

WP відзначає, що Україна багато в чому перемагає Росію в інформаційній інтернет-війні. Історії про хоробрість простих людей перетворюються на меми та легенди - приміром, як слова жінки, яка закликала окупантів покласти собі до кишень насіння чи відповідь захисників острова Зміїний на пропозицію російського воєнного корабля здатися.

Гільдія IT-фахівців закликає українців приєднуватися до інформаційного спротиву. "Ми з вами мобілізуємо весь світ проти немитої Росії та даємо ляпаса ворогам в інформаційному та кіберпросторі — і цей гучний ляпас чути навіть аж за океаном. Пам’ятайте про головне: ваші публікації, репости, коментарі, атаки проти ворога бачать наші військові — і відчувають цю підтримку", - йдеться в її повідомленні.
Джерело: Washington Post

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+