Я Глобине
сьогодні 21 травня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Взяв ручку і домалював очі. Охоронця галереї покарали за вандалізм

14.02.2022 11:41
731
0
Охоронця у галереї у російському Єкатеринбурзі звинувачують у тому, що він ручкою домалював очі на відомій картині, чим зіпсував шедевр.
Йдеться про полотно "Три фігури", яке у 1930-х роках створила Анна Лепорська, учениця знаменитого Казимира Малевича.

У грудні відвідувачі галереї Єльцин-центр помітили намальовані ручкою очі на картині "Три фігури" і повідомили про це працівникам галереї.

Після перегляду записів з камер спостереження, стало зрозуміло, що це зробив охоронець.

Після інциденту його звільнили. Поліція відкрила кримінальну справу.

"Це був його перший день на роботі. Чому він це зробив - невідомо. Адміністрація вважає, що він ніби втратив розум", - розповіла Анна Решеткіна, куратор виставки.

На щастя, охоронець не сильно натиснув ручкою на картину і пошкодження неглибокі, повідомляє видання "Новини мистецтва".

Про пошкодження картини поліцію повідомили ще 20 грудня, але там спочатку відмовилися відкривати справу, адже пошкодження несуттєве.

Проте справу відкрили після того, як міністр культури РФ поскаржився до генпрокуратури.

Охоронцю може загрожувати штраф або три місяці в'язниці.

Картину "Три фігури" для реставрації повернули до Третьяковської галереї у Москві, якій вона належить.

Пошкодження оцінили у 3 тисячі доларів.

На інші картини у Єльцин-центрі встановили захисні екрани.

Художниця Анна Лепорська була студенткою знаменитого художника родом з України Казимира Малевича, засновника руху авангард й автора відомого "Чорного квадрату".

Лепорська прославилася завдяки проєктуванню будівель і виставок, а також живопису.
Джерело: ВВС

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+