Я Глобине
сьогодні 04 липня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщене Ваше оголошення!

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

КЕРНЕЛ ПЕРЕДАВ НОВУ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ СОЦІАЛЬНИМ УСТАНОВАМ ПОЛТАВЩИНИ

15.04.2020 18:00
147
0
Фото пресслужби компанії «Кернел»

Компанія Кернел та Благодійний фонд «Разом з Кернел» вкотре долучилися до підтримки соціальних установ Полтавської області в боротьбі з коронавірусом.

Цього разу 6 800 пар бахіл, 105 805 пар рукавичок, 46 000 масок та 61 пара захисних окулярів, наданих компанією, було розподілено між будинками-інтернатами області та геріатричним пансіонатом. Напередодні установам було передано 35 000 пар гумових рукавичок.

Епідемія, з якою стикнулася світова спільнота на початку року, дісталася до України в березні. Коронавірусу не важливо, які за плечима у вас статки, ким ви працюєте і про що мрієте — захворіти може кожен. Втім, до основної групи ризику потрапили люди віком 60 років і більше.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, їм радять залишатися вдома, щоб зайвий раз не наражати себе на небезпеку. Якщо частина пенсіонерів може самоізолюватися у власній оселі та бути під наглядом родини, то є ті, для кого така розкіш неможлива. Мова йде про одиноких людей та осіб з інвалідністю, які проживають у соціальних установах.

Кернел чітко розуміє важливість підтримки не тільки медичних установ Полтавщини, а й соціальних. Для створення безпечних умов щоденної роботи працівникам будинків-інтернатів в області, компанія систематично поповнює їхні запаси засобів індивідуального захисту. Нова партія захисних засобів уже направилися до соціальних установ області та геріатричного пансіонату.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА:

95% усієї допомоги від бізнесу на будинки-інтернати надходить нам від компанії Кернел. Це, насправді, дуже важлива підтримка. Зараз в соціальних установах області перебуває 2 032 осіб з інвалідністю та людей похилого віку. Їхній середній вік — 78 років. Ми усі чудово розуміємо, що вони входять до групи ризику. Тому потрібно докласти максимум зусиль, аби запобігти поширенню хвороби. У цьому випадку на «передовій» стоять працівники будинків-інтернатів, яким потрібно обслуговувати вразливі категорії населення. І саме їм потрібно створити належні умови й надати той захист, завдяки якому вони зможуть щоденно приступати до своєї роботи без побоювань за здоров’я.

Нагадаємо, компанія Кернел створила штаб по боротьбі з коронавірусом, координуючи ситуацію в Полтавській та Кіровоградській областях. Разом з обласними державними адміністраціями була розроблена програма забезпечення лікарень найнеобхіднішим обладнанням, дезінфекційними засобами, медикаментами, а медичних працівників — засобами захисту. Загалом, від початку пандемії Кернел спрямував уже понад 122 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Website monitoring service Host-tracker.com