Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Антимонопольний комітет порушив справи проти шістьох облгазів через завищені ціни

21.01.2021 11:42
1266
0
Фото: Mykola Makhlai, Unsplash
Компанії-відповідачі встановлювали ціни на газ у середньому до 40% вищі за ціни конкурентів, користуючись тим, що більшість людей користуються їхніми послугами.
Серед цих компаній – «Київоблгаз збут», «Житомиргаз збут», «Чернігівгаз збут», «Черкасигаз збут», «Уманьгаз збут» та «КиївГазЕнерджі». Повідомляється, що подібні факти виявили також і в інших регіонах, дослідження щодо них вже завершуються.

Першого серпня 2020 року відкрився ринок газу для населення, коли споживачі отримали можливість обирати постачальника. Хоча окрім згаданих облгазів у тих же областях діють і інші компанії, до 85% населення продовжують користуватися послугами цих облгазів. При цьому ціни на газ вони встановлювали у середньому до 40% вищі за ціни конкурентів.

Наприклад, з листопада по січень ціна газу в «Київоблгаз збуту» була вищою за ціну, запропоновану «Нафтогазом», на 2,54 гривні за кубометр, або на 38,52%, і на 2,76 гривні вищою за ціну компанії «Мегаватт енерго» – тобто або на 43,41%.

В АМКУ розцінюють таке завищення як зловживання монопольним, або домінуючим становищем на ринку. Зауважують, що комітет рекомендував постачальникам своєчасно інформувати споживачів про зміни в ціні та встановлювати ціни на рівні, який існував би за умов існування значної конкуренції на ринку.

В АМКУ також нагадують, що у грудні 2019 року «Київоблгаз збут», «Житомиргаз збут» та Чернігівгаз збут» вже отримували штрафи за донарахування споживачам об’ємів використаного газу понад обсяги, визначені лічильниками.

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+