Я Глобине
сьогодні 27 вересня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше привітання чи оголошення.

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Як Ви можете допомогти порталу МОЄ МІСТО?

Як Ви можете допомогти порталу МОЄ МІСТО? #51

В разі якщо Вам сподобався наш портал, і Ви маєте бажання допомогти адміністрації ресурсу, ми будемо безмежно вдячні кожному користувачу за допомогу.

Як Ви можете допомогти порталу?

а) Ви можете розмістити в улюбленій соціальній мережі посилання на портал МОЄ МІСТО (в групах, на стіні, в переписці з друзями, і т.д.). Ще краще - якщо ви поширите в соціальній мережі посилання на статтю, яка вам стала корисною чи сподобалась.
б) Ви можете розповісти про портал міста своїм друзям, колегам, просто знайомим., Чим більше відвідувачів буде на порталі - тим більше корисної інформації про наше місто на ньому зявиться..
в) Звичайно ж на порталі ви можете розмістити інформацію про Ваше підприємство, магазин, школу...Можете розмістити своє резюме чи вакансію. Опублікувати своє оголошення, чи анонс події... Додати цікаву новину, чи знайти співрозмовників на форумі за Вашими інтересами чи хобі.
г) Якщо ви Адміністратор глобинського сайту, будемо вдячні за додану кнопку банер на Вашому сайті. Для цього вставте в відповіне місце нижченаведений код:

<p class="buttond" style="text-align:center;"><a href=" hlobyne.info/ " target="_blank" style="cursor: pointer; font-size:14px; text-decoration: none; padding:10px 20px; color:#030c12; background-color:#fafafa; border-radius:5px; border: 3px solid #2398eb;">МОЄ МІСТО</a></p>

Ми зобовязуємось встановити зворотню ссилку.

д) Ну і саме головне! Станьте активним користувачем порталу МОЄ МІСТО, додайте наш ресурс в закладки свого браузера - а ми в свою чергу зробимо все для того, щоб не розчарувати Вас, щоб портал був цікавим і інформативним.

Зробимо наш ресурс найкращим!

Будь ласка Війдіть або Реєстрація, щоб приєднатись до обговорення.

  • Сторінка:
  • 1

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e