Я Глобине
сьогодні 17 квітня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Як захищалась Україна. День 453.

23.05.2023 13:55
401
0
Бої за Україну тривають 453 дні

22.05.2023 р.

Росіяни намагаються виснажити сили ППО, наносячи удари з різної зброї. Вночі під прицілом був Дніпро, який витримав ворожу атаку. У області збили 15 дронів та чотири ракети, проте є й «прильоти». Відомо, що щонайменше восьмеро цивільних постраждали, частина була госпіталізована.

Звідки атакували

Росіяни наносять масовані ракетні удари по території України, міксуючи різну зброю. Таким чином ворог намагається виснажити сили ППО. Цієї ночі захисники з повітряного командування «Схід» збили над Дніпропетровською областю 15 безпілотників та чотири крилаті ракети. Однак у області зафіксовані й «прильоти».

Унаслідок «прильотів» пошкоджено житлові помешкання, будівлі приватного підприємства та автомобілі, постраждали 8 людей, троє із них – госпіталізовані. Зокрема, ворог обстріляв аварійно-рятувальну частину. Зруйновано три будівлі, знищено більше 20 одиниць техніки. Постраждав один рятувальник.

Ворог продовжує обстрілювати населені пункти на сході та прифронтові області. Зокрема на Херсонщині через російську атаку загинув 45-річний чоловік – під час обстрілу він займався ремонтом покрівлі раніше пошкодженого будинку.

 

Джерело: zaxid.net

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

 

16+
За підтримки NIC.UA