Я Глобине
сьогодні 21 квітня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Як захищалась Україна. День 287.

08.12.2022 13:05
529
0

07.12.2022 р.

23:00 Російські окупаційні війська завдали удару по Печенігам (Харківська обл), жертв і постраждалих немає.

22:00 На Херсонщині під час стабілізаційних заходів на каскаді ворожих мін загинули четверо поліцейських із Черкаської області, ще четверо поранено, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

21:00 Україна проходитиме зиму із графіками обмеження споживання електроенергії через дефіцит генерації, заявили в ДТЕК.

20:00 Єврокомісія запропонувала запровадити черговий – дев'ятий – пакет санкцій проти росії, який має передбачати заборону на транзакції з трьома російськими банками та інші заходи.

19:00 Житлові будинки та інші цивільні об'єкти міста Коростень Житомирської області та низка населених пунктів Запорізької області були пошкоджені через ракетні удари та безпілотні літальні апарати, випущені російськими окупантами в середу.

18:00 Російський агресор випустив по енергооб'єктах України понад 1000 ракет та снарядів, внаслідок чого енергосистемі завдано великих збитків, проте вона зберігає свою цілісність, повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

17:00 Троє мешканців смт Ямпіль Краматорського району Донецької області поранені під час отримання гуманітарної допомоги внаслідок обстрілу з боку російських окупантів, повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

Верховний суд Франції залишив чинним рішення Міжнародного арбітражу про стягнення $1,1 млрд з росії на користь державного "Ощадбанку" (Україна) за втрату банком активів через анексію Криму, повідомила заступник міністра юстиції Ірина Мудра.

16:00 Внаслідок російського обстрілу н.п.Курахове Донецької області 8 людей загинули, ще 5 поранено, повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

15:00 Українським дипломатам за кордоном продовжують надходити загрози, розповів глава МЗС Дмитро Кулеба. За його словами, в останні дві доби підозрілі пакунки надійшли до посольств в Італії, Польщі, Португалії, Румунії та Данії, а також консульства в Гданську. Загалом вже маємо 31 випадок в 15 країнах: Австрія (1), Ватикан (1), Данія (1), Іспанія (5), Італія (4), Казахстан (1), Нідерланди (1), Польща (6), Португалія (2), Румунія (2), США (1), Угорщина (2), Франція (1), Хорватія (1), Чехія (2).

На всіх конвертах зазначається одна й та ж сама адреса відправника: автосалон Tesla в німецькому містечку Sindelfingen.

14:00 Глава МЗС рф сергій лавров зробив нову заяву щодо можливих мирних переговорів: "Якщо буде серйозна пропозиція про те, як зупинити конфлікт в Україні, ми готові говорити, але вона має враховувати інтереси рф".

13:00 СБУ влаштувала рекордні обшуки храмів та монастирів УПЦ МП: вже знайшли цікаве.

12:00 Екснардепа БПП Олександра Грановського заочно заарештували. Вищий антикорупційний суд призначив підозрюваному в організації злочинної схеми зловживань на Одеському припортовому заводі (ОПЗ) Грановському заочне утримання під вартою.

11:00 Маріуполь серйозно страждає через морози. Мер Петро Андрющенко зазначає, що росіяни влаштували у місті справжній "Холодомор". У квартирах немає опалення, а мешканці деяких районів змушені залишатися без води.

10:20 росія втратила за добу орієнтовно більше 500 окупантів в Україні:

Втрати росії в Україні 07.12.2022
Втрати росії в Україні 07.12.2022

09:00 На Одещині через проблеми з електропостачанням застосовують аварійні відключення. У міськраді Одеси вже повідомили, що громадський електротранспорт 7 грудня не працюватиме.

 

08:00 Поки більшість українських регіонів перебувають у владі аварійних відключень електроенергії, у Трускавці відкрили різдвяний ярмарок. Захід швидко став причиною скандалу — "Телеграф" розповідає його подробиці.

07:00 Вночі Запорізька область опинилася під ракетною атакою російських окупантів. Як повідомив голова ОВА Олександр Старух, внаслідок удару постраждало троє людей, серед них дівчинка 15 років.

Основне зі зведення Генштабу на ранок 7 грудня:

  • На Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках ворог зосереджує зусилля на ведені наступальних дій.
  • Сили оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Спірне, Яковлівка, Бахмут, Біла Гора, Курдюмівка, Новобахмутівка, Мар’їнка і Новомихайлівка на Донеччині.
  • На Херсонському напрямку ворог проводить посилення угруповання військ.
  • За минулу добу наші воїни збили 14 ударних дронів типу "Shahed-136", один БпЛА "Орлан-10" та ще 2 ворожих безпілотники, тип яких уточнюється.
Зведення Генштабу ЗСУ 7.12
Зведення Генштабу ЗСУ 7.12
Зведення Генштабу ЗСУ 7.12

06:15 Над Дніпропетровщиною сили ППО вночі збили п'ять безпілотників типу "Шахед", — Генадій Корбан.

Україна працює з міжнародними партнерами, зокрема звернулася по допомогу до колишніх республік СРСР, аби відновити свій енергетичний сектор, — CNN.

В "Укренерго" кажуть, що Україна зможе повернутися до графіків відключення світла, якщо обстрілів не буде ще 2-3 дні.

3:00 Під час нічної повітряної тривоги у Запоріжжі було чути вибухи, крім того в мережі повідомили, що на Київщині чули звуки, що нагадують роботу іранських дронів

1:00 У Держдепі США нагадали, що не постачали Україні зброї, здатної бити територією росії.

"Зброя, що поставляється, вважається суто оборонною", — зазначили у відомстві.

00:00 Доступна потужність у Києві у вівторок, 6 грудня, була на рівні 62-67% від типового споживання, у столиці продовжують діяти екстрені відключення, повідомив голова постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко.

"Фактично остання атака відкинула нас десь на тиждень тому. Але я сподіваюся, що ми скоро повернемось до стабілізаційних графіків", — написав він на своїй сторінці у "Фейсбук".

Джерело: telegraf

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

 

16+
За підтримки NIC.UA