Меню
27.11.2022 р.
23:00 Зеленський заявив, що російські терористи готують нові удари і закликав наступного тижня "враховувати" сигнали повітряної тривоги.
22:00 У Латвії в ДТП потрапив автобус з українськими військовими — в нього врізалась вантажівка. Водій автобуса загинув. Постраждав один естонський військовий і щонайменше 25 українців.
21:00 Україна має запасів ядерного палива на два роки та планує запустити власне виробництво, заявляє президент НАЕК "Енергоатом".
20:00 Голова міністерства оборони Арвідас Анушаускас повідомив, що Литва направить Україні ще 2 млн євро на реконструкцію енергетичного сектора.
Посол США в Україні Бріджіт Брінк повідомила про надання Україні через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) $20млн для підтримки програми зернового експорту.
19:00 Підрозділи українських ракетних військ та артилерії вразили за минулу добу три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, повідомляє Генштаб ЗСУ.
18:00 Стільниковий зв'язок в Україні продовжує відновлюватися. На сьогодні доступність базових станцій мобільного зв'язку в Україні перевищувала 83%, повідомляє Держспецзв'язок.
17:00 Велика Британія офіційно підтвердила, що передала Україні ракети класу "повітря-земля" Brimstone 2.
16:00 Росіяни обстріляли Курахове з артилерії: двоє людей загинули, одна людина поранена, повідомляє голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
15:00 Служба безпеки проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську.
14:10 Спротив Маріуполя повідомляє, що у центрі міста "гучно".
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив: "Зважаючи на підтримку Німеччиною та іншими країнами-партнерами України, стає все більш очевидним, що росія не тільки не повинна виграти цю війну, але й не виграє її".
Тим часом президент Білорусі олександр лукашенко заявив, що під час падіння ракет на території Польщі у повітрі нібито не було російських ракет.
13:00 Внаслідок ракетного удару по Дніпру 26 листопада загинула одна людина, ще 13 постраждали.
Влада Дніпропетровщини попереджає, що найближчим часом може ще сильніше збільшитися кількість ударів по області.
Тим часом здивував угорський прем'єр Віктор Орбан, — раніше він неодноразово закликав зняти санкції з росії та зменшити допомогу Україні, тепер же заявив: "Головне, щоб росія не становила загрози безпеці Європи, а для цього нам потрібна суверенна Україна".
11:00 Станом на 11:00 в Україні дефіцит потужності електроенергії складає близько 20%, через що діє режим обмеження споживання повідомляє "Укренерго".
Також КМВА повідомила, що у Києві станом на 10:30 збільшилося навантаження на систему електропостачання. Тому діють відключення електроенергії.
10:00 У Кривому Розі дві ракети поцілили у транспортне підприємство, руйнування значні.
У Києві майже відновили електроживлення, воду, тепло та зв'язок, ремонтні роботи у місті вже на завершальній стадії, — повідомляє Київська міська військова адміністрація.
В районі міст Павлівка та Вугледар на Донеччині останнім часом розгортаються дуже активні бойові дії, — повідомляє британська розвідка. За її даними, обидві сторони зосередили там багато сил, і росія вважає ту ділянку важливою для подальшого наступу, проте рф навряд вдасться сконцентрувати достатньо професійних військ сил для оперативного прориву.
09:00 росія завдала ракетного удару по Кривому Рогу.
За останню добу ворог орієнтовно втратив в Україні близько 600 окупантів.
08:00 Вночі росія ракетами С-300 ударила по агропідприємству у передмісті Запоріжжя. Виникла пожежа, постраждали тварини, проте обійшлося без людських втрат.
07:00 Кілька важливих новин на ранок:
05:45 Морські піхотинці за тиждень знищили 88 окупантів та 4 танки.
02:45 У Запоріжжі оголошувалась повітряна тривога, в одному з районів міста зафіксовано приліт, зникли електрика та вода.
01:00 Голову МЗС білорусі могли отруїти – Антон Геращенко.
00:30 Ворог обстріляв Чорнобаївку: постраждала дитина.
00:00 У перший день роботи ініціативи Grain from Ukraine з постачання українського зерна бідним країнам світу вдалося зібрати 150 мільйонів доларів від 20 країн світу.
Ви можете авторизуватись за допомогою цієї форми (якщо ви вже реєструвались на порталі),
або пройти процедуру реєстрації Реєстрація ця процедура займе в Вас не більше однієї хвилини