Я Глобине
сьогодні 16 травня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше оголошення чи привітання...

Задай питання меру

5be57ef51c0ce703014227

Глобинська громада може отримати субвенцію на проведення інтернету в віддалені населені пункти.

25.02.2021 17:11
234
0

У рамках цієї програми планують підключити три тисячі нових сіл, в яких розташовані близько шести тисяч соціальних закладів і проживає близько півтора мільйона людей.

Уряд виділить субвецнію розміром 500 мільйонів гривень, щоб забезпечити жителям невеликих населених пунктів доступ до інтернету. Кошти витрачатимуться місцевими громадами за погодженням з Міністерством цифрової трансформації. Про це під час онлайн-форуму регіональної цифровізації «Громада в Дії» розповів Олександр Шелест, заступник Міністра з цифрової трансформації з розвитку публічних послуг.

У рамках цієї програми планують підключити три тисячі нових сіл, в яких розташовані близько шести тисяч соціальних закладів і проживає близько півтора мільйона людей.

Важливо, що засновниками закладів, яким надаватимуть субвенцію (школам, лікарня, дитячим садочкам тощо), мають бути територіальні громади. Приміром, для підключення інтернету до дільниці поліції (засновником якої є Національна поліція) потрібно буде шукати інші можливості фінансування.

Інтернет-зв’язок зі швидкістю не менше, ніж 100 Мб/с буде безкоштовним до кінця 2022 року. Для підключення використовуватимуть оптичні технології без використання бездротових рішень на транспортних магістралях. У контракті повинні бути передбачені безлімітне споживання трафіку і статична постійна IP-адреса.

Кожна програма закупівлі проходитиме експертизу Національної програми інформатизації. Аби уникнути непорозумінь, за таким погодженням радять звертатися перед оголошенням закупівель.

Учасником програми можуть стати тільки ті села, в яких ще немає покриттяволоконно-оптичними мережами. Подача заявок на фінансування відбуватиметься в електронній формі.

У разі успішної заявки громади мають використати субвенцію упродовж двох місяців. Інакше кошти субвенції перерозподілять на інші громади.

Наразі Постанова про розподіл субвенції перебуває на етапі громадського обговорення.

Збір заявок розпочнеться після Постанови Кабінету Міністрів і триватиме десять днів. Щоб оцінити ситуацію і потреби, третього березня 2021 року оголосять попередній тестовий збір заявок.

Джерело: Громада в дії

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2021 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e