Я Глобине
сьогодні 19 липня
Магазин і форум
Можливо, знову загримлять гармати, І танк зімне пшеницю на лану, І буде плакать і журитись мати, Коли сини ітимуть на війну. І хтось востаннє поцілує милу, І хтось сльозу непрохану змахне, А може, дехто втратить віру й силу, Своє життя рятуючи одне. Але не я… Я квиснути не стану, Хоч як не буде боляче мені, За нашу землю, дорогу й кохану, Я рад прийнять на себе всі вогні. За тих дітей, що бігають до школи, За матерів, змарнілих у труді, За рідні наші верби довгополі, За наші дні, прекрасні й молоді. І тут ні сліз, ні відчаю не треба, І тут не треба страху і ниття - Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя. Василь Симоненко

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Українські дизайнери перемогли в конкурсі на новий знак доступності. Замість людини у візку.

25.05.2022 18:44
6475
0
Зображення: urbanyna.com

Дизайн символу доступності, створений офісом міських проєктів «Урбанина», переміг на конкурсі Міжнародної спілки архітекторів та Rehabilitation International.

Новий символ покликаний замінити сучасний знак з людиною на колісному кріслі. В останні роки почали також використовувати неофіційний символ з людиною, якій додали руху.

Однак обидва ці знаки акцентують увагу на конкретній інвалідності. Водночас доступності потребують і інші маломобільні люди, та й загалом усі користувачі простору.

Натомість дизайн, розроблений Максимом Головко, показує доступність будівель та об’єктів загалом для всіх людей. Тому він передбачає ширшу зону використання і може зображуватись на різноманітних об’єктах, а також в різноманітних форматах, навіть найдрібніших.

Форма поєднує літеру а (accessibility, доступність) і відкриті навстіж двері — образ, який асоціюється з відкритістю.

«Легко впізнається, має оригінальну форму, ілюструє відкритість, яка просто та потужно передана за допомогою основних форм і принципів», — коментує своє рішення журі.

Команда «Урбанини» сподівається, що незабаром новий знак затвердять в стандартах ISO.

 

Джерело: Хмарочос

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2024 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+