Я Глобине
сьогодні 04 липня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщене Ваше оголошення!

reklama uslug baner

5be57ef51c0ce703014227

Скільки живуть коти?

26.06.2020 14:54
61
0
Фото сайту Останній бастіон

А чи знаєте ви, що впливає на тривалість життя вашого кота? І що допоможе улюбленцю прожити як можна довше?

Звичайна тривалість життя котів варіюється від 10 до 20 років. Це залежить і від породи, і від умов проживання. Наприклад, тривалість життя дворових кішок становить 4-5 років. І пов'язано це з тим, що вуличну кішку підстерігає безліч небезпек, від інфекційних захворювань до різних травм. Та й умови життя залишають бажати кращого.

Домашня кішка має міцне здоров'я, а вчасно зроблені щеплення оберігають її від випадкових захворювань на вулиці. Великий вплив має також збалансоване харчування. Це може бути якісний сухий корм або натуральні продукти.

Стерилізовані домашні коти та кішки не мають проблем репродуктивної системи, тому вони живуть помітно довше. Меншу кількість років живуть кішечки з надмірною вагою. До неї додаються проблеми з іншими системами організму, в тому числі й з опорно-руховим апаратом.

Якщо тривалість життя кішок відрізняється від нашої, то і критерії настання старості у них інші. Як співвіднести вік кішки з людським?

Вважається, що перший рік життя кішки — 15 років життя людини, а другий — 9 років. З третього року, життя кішки щороку прирівнюється до 4 років життя людини. Старою кішку можна вважати приблизно з 10 років.

Щоб ваш кіт прожив довше потрібно дотримуватися декількох правил:

— завжди стежте за самопочуттям вихованця

— забезпечте кішці можливість вести активний спосіб життя. Придумуйте для неї ігри, змушуйте рухатися. Якщо кіт проводить час на дивані тривалість його життя знижується.

— не дозволяйте вашій кішці гуляти без нагляду. Вона може попастися собакам чи потрапити під колеса автомобіля.

— стерилізуйте вашого вихованця. Так, коти й кішки в середньому живуть на 2-3 роки довше. Вагітність і пологи — велике навантаження для кішки.

— правильно підберіть раціон для вашого улюбленця. Збалансоване харчування продовжить його життя.

І обов’язково приділяйте увагу і даруєте любов. Коти відчувають себе набагато краще, коли господарі проводять з ними час. Пам'ятайте, що тривалість життя вашого вихованця в ваших руках.

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Website monitoring service Host-tracker.com