Я Глобине
сьогодні 30 травня
Магазин і форум
Рузький воєнний корабль, іді на*уй!

728х90 1

5be57ef51c0ce703014227

Сорок третя сесія Глобинської міської ради. Що це було?

25.05.2023 16:02
327
0

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради, секретарем ради скликається сорок третя сесія Глобинської міської ради.

Пленарне засідання сорок третьої сесії Глобинської міської ради відбудеться 25 травня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

Вищенаведене оголошення з'явилось на сайті громади 15 травня 2023 р. 

Спробуємо розібратись про що йдеться? Відкриваємо Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

ч. 2 ст. 42

У разі звільнення з посади міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження міського голови здійснює секретар відповідної міської ради. Секретар міської ради тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень міського голови і до моменту початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії міської ради, обраної на чергових місцевих виборах.

ч. 6 ст. 46

У разі немотивованої відмови міського голови скликати сесію ради сесія міської ради скликається - секретарем міської ради.

 п. 2 ч. 3 ст. 50

Секретар міської ради:
скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 цього Закону; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.

Відкриваємо регламент Глобинської міської ради.

ст. 2.4.2 

1. Чергові сесії міської ради скликаються за розпорядженням міського голови в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності – не рідше ніж один раз на місяць.
2. Секретар ради за 10 днів повідомляє депутатів про час скликання і місце проведення та перелік питань, які передбачається внести на розгляд чергової сесії міської ради. Ця інформація оприлюднюється на веб-сайті Глобинської міської ради.

 

Поспішаю заспокоїти схвильовану громаду - Станіслав Васильович живий-здоровий, і виглядає цілком дієздатним. Він був присутній на сесії.

Тож - чому сесію скликав секретар міської ради? 

Чому, в порушення регламенту, відсутнє розпорядження міського голови про скликання чергової сесії?

Чому сесійне засідання почалось не о 10 годині (як було оголошено на сайті), а о 8 годині?

Чому не здійснювалась відеотрансляція засідання?

З глибокою повагою ставлюсь до полеглого захисника, церемонія прощання з яким була призначена на 11 годину. Але ж це не привід порушувати законодавство? В сесійному засіданні можна було оголосити перерву, чи хоча б завчасно сповістити громаду про зміну часу початку сесійного засідання...

 

Від громади щось приховують?

Дуже хотілось почути відповідь на всі вищенаведені питання від влади...

 

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2023 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+