Я Глобине
сьогодні 28 жовтня долар 25.14 -8.8188 євро 27.74 -18.816 рубль 0.3 0.0014
Магазин і форум
Тут може бути розміщено Ваше оголошення чи привітання...

Задай питання меру

5be57ef51c0ce703014227

Чотирнадцята сесія Глобинської міської ради VIII скликання

13.08.2021 15:55
867
0

Відбулося перше засідання чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Один з тих випадків, коли чиновники міської ради намагалися не порушувати регламент Глобинської міської ради, і заздалегідь розмістили оголошення про скликання сесії та перелік питань винесених на розгляд депутатського корпусу. Аж ні, вийшло все як завжди... 4 липня, під кінець робочого дня на сайті Глобинської громади з'явилось "Доповнення до порядку денного чотирнадцятої сесії Глобинської міської ради VIII скликання",  А за день до проведення сесійного засідання - змінено місце проведення сесії

Ще на початку засідання громадський активіст Володимир Молодчин зауважив, що до порядку денного включено питання з порушенням регламенту Глобинської міської ради (всі "доповнення"), але ніякої реакції крім агресії з боку депутатів і обміну тумаками з депутатом Полонським він не отримав (див. відео починаючи з 6:00). З цього приводу, дуже хотілось вкотре нагадати нашим обранцям положення п. 1  статті 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

Ключовим і принциповим питанням засідання стало саме питання з "доповнень до порядку денного" - про обрання секретаря Глобинської міської ради. Річ у тому, що секретаря міської ради депутати вже обирали, потім рішення про обрання скасовували, потім рішення про скасування зупиняли, потім це питання розглядали в судових засіданнях... Врешті-решт секретар міської ради Лазаренко С.В. подала заяву про припинення повноважень. І група депутатів, запропонувала на цю посаду голову постійної комісії міської ради з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики Феденка О.О. 

Все б і нічого, якби Олександр Олексійович не був очільником місцевого осередку партії "Опозиційна платформа - За життя", а в часи Майдану не возив на Київ проплачених антимайданівців... Тоді частина теперішніх депутатів були з ним по різні сторони барикад і виступали ініціаторами відсторонення його від влади. Нагадували про це депутатам і громадські активісти, і учасник АТО. Та, як видно, на восьмому році війни ці суперечності стерлися, загиблі на майдані люди забулися й війна, дякуючи нашим захисникам, далеко від нашого порогу. Тому проти призначення проголосувало лише три депутати. В інших шкурні інтереси переважили...

Автор цих рядків неодноразово вказував у своїх статтях на нікчемну роль партій в житті місцевих громад. І звичайно ж, адміністрація порталу МОЄ МІСТО вітає Олександра Олексійовича Феденка з призначенням на посаду секретаря Глобинської міської ради. Та водночас, дуже прикро за депутатів, які не вперше нехтують думкою людей. Полтавщина не настільки східний регіон, щоб повертати регіоналів до влади.

Що до процедури... Ми не розуміємо, навіщо вкотре наступати на граблі й створювати привід для оскарження призначення в суді? Хіба так важко дотриматись законів? Перевірка посвідчень депутатів при отриманні бюлетенів для голосування після незаконного включення питання в порядок денний виглядала як знущання.

Загалом, це призначення не викликало якогось бурхливого несприйняття глобинцями. Не думаю, що це через ностальгію за життям часів Януковича. Скоріше за все і прихильники мера, і ті хто підтримував опозиційну більшість в раді втратили надію на якісні зміни в громаді, й зайняті розв'язанням побутових проблем.  "Нові обличчя" в раді нічим не відрізняються від старих, і в їх діях немає жодної турботи про громаду. Лише задоволення своїх амбіцій.

P.S. Про Зубанівську школу - не дочекався розгляду питання, поспішав на роботу.  Але схоже - її також закриють. :( 

 

 

 

 

Відгуки


recaptcha

Інформаційний портал "МОЄ МІСТО", м. Глобине © 2020-2021 р. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з порталу дозволені лише за згодою адміністрації, за наявності активного посилання на портал "МОЄ МІСТО"

Сайт на 100% зверстано з повторно перероблених пікселів.

 

16+

21d764a001d84beb9a5a3a6acf69576e